SharePoint Developer / Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců)

FirmaKDK Automotive Czech s. r. o.
ÚvazekHPP
Mzdaod 60 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

První kontakt se zaměstnavatelem emailem.

Náplň práce
- poskytovat poradenství a podporovat digitalizaci a optimalizaci výrobních procesů se zaměřením na aktuální technologie M365
- nastavovat nové standardy pro budoucí vývoj moderních řešení M365
- analýza a zpracování požadavků s ohledem na stávající podnikovou IT strategii
- integrace stávajících procesů, aplikací a pracovních postupů do nové platformy M364
- zodpovědnost za koncepci, návrh, vývoj a zavádění aplikací a automatizace na bázi MicrosoftSharePoint a platformy Microsoft Power
- realizace projektů (řízení projektů, správa dokumentace, vytěžování dat pomocí Power Bi
Požadované zkušenosti a dovednosti
- odborné znalosti a zkušenosti s aplikacemi a technologiemi Microsoft (MS Teams, SharePoint online, Power Apps, Power Automate)
- zkušnosti s plánováním a vytvářením nízkokódovaných/nekódovaných řešení
- zkušenosti a znalosti v oblasti vývoje softwaru s frameworkem, NET, Zejména s jazykem C# a MS SQL Serverem
- znalost programování rozšíření SharePointu pomocí Visual Studia 2008/2010 a programování rozhhraní (webové části)
- znalost aktivity pracovních postupů, přijímače událostí HTML, Liverlight a XHTML
- komunikativní znalost anglického a německého jazyka (příp. i španělština)

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vysokoškolské (magisterské)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Tachov - Tachov - Vítkov 108, 34701, Česko
mzda, plat (hrubý):od 60 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:KDK Automotive Czech s. r. o., IČ: 64356043
datum zveřejnění nabídky práce:21. 03. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Věra Houšková, HR manažer
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma KDK Automotive Czech u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 60 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Tachov - Tachov - Vítkov 108, 34701, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.